Wybrany wątek opinii

Ciekawe- na innych forach piszecie, ze dziecko zabilo dziecko z powodu narastajacego hejtu, a tu, ze dobrze, ze hejtowal. Ot, głupi naród
Gddgj (2025.12.20)
Powrót do komentarzy