UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe- na innych forach piszecie, ze dziecko zabilo dziecko z powodu narastajacego hejtu, a tu, ze dobrze, ze hejtowal. Ot, głupi naród

Gddgj

Anuluj