UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe- na innych forach piszecie, ze dziecko zabilo dziecko z powodu narastajacego hejtu, a tu, ze dobrze, ze hejtowal. Ot, głupi naród
Gddgj
Ciekawe- na innych forach piszecie, ze dziecko zabilo dziecko z powodu narastajacego hejtu, a tu, ze dobrze, ze hejtowal. Ot, głupi naród
Gddgj