Wybrany wątek opinii
Należy pamiętać ze prawdziwe dobro nie jest na pokaz i do zdjęcia, to jedynie forma autopromocji samego siebie a nie idei, ale właśnie takie pokazowe czasy jak juz nie ma się czym i gdzie błysnąć, pozostaje zawsze foto i uśmiech przy mieszaniu w garze na fb ! A nie o tu chodzi !
Do moderacji
Odpowiedz
15
5
To jest prawdziwe dobro, w końcu ludzi coś dostali, coś zobaczyli, coś przeżyli. Takie inicjatywy MUSZĄ być nagłaśniane, żeby inni widzieli i żeby mogli brać przykład, nie bać się coś zrobić, nie być obojętnymi wobec zła, biedy, przemocy. Zawsze mniejszość coś robi, a większość potrafi co najwyżej być neutralnym obserwatorem, a najczęściej hejterem (hejterką) tak jak np. tutaj.
Do moderacji
Odpowiedz
14
5
odmienne zdanie i ocena jeszcze nie jest hejtem, proponuję zapoznać się ze znaczeniem tego słowa zanim wykorzysta się go w niewłaściwy sposób i również proponuję nie wypowiadać się o rzekomej większości, która pomaga na co dzień w ciszy i bez udziału reflektorów i jupiterów !
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Kto się wypromował? Może zakazać robienia zdjęć i fotoreportaży, marudy zawszę będą jęczeć, taka natura.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5