UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest prawdziwe dobro, w końcu ludzi coś dostali, coś zobaczyli, coś przeżyli. Takie inicjatywy MUSZĄ być nagłaśniane, żeby inni widzieli i żeby mogli brać przykład, nie bać się coś zrobić, nie być obojętnymi wobec zła, biedy, przemocy. Zawsze mniejszość coś robi, a większość potrafi co najwyżej być neutralnym obserwatorem, a najczęściej hejterem (hejterką) tak jak np. tutaj.