Wybrany wątek opinii
I oczywiście dyskusja w stylu portel albo puszczą albo nie puszczą. Wolność prasy i wypowiedzi pod warunkiem, że wam pasuje. A to pamiętam. Tak było za komuny.
Do moderacji
Odpowiedz
44
6