Wybrany wątek opinii

I oczywiście dyskusja w stylu portel albo puszczą albo nie puszczą. Wolność prasy i wypowiedzi pod warunkiem, że wam pasuje. A to pamiętam. Tak było za komuny.
(2025.12.19)
Powrót do komentarzy