UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I oczywiście dyskusja w stylu portel albo puszczą albo nie puszczą. Wolność prasy i wypowiedzi pod warunkiem, że wam pasuje. A to pamiętam. Tak było za komuny.


Anuluj