UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I oczywiście dyskusja w stylu portel albo puszczą albo nie puszczą. Wolność prasy i wypowiedzi pod warunkiem, że wam pasuje. A to pamiętam. Tak było za komuny.
I oczywiście dyskusja w stylu portel albo puszczą albo nie puszczą. Wolność prasy i wypowiedzi pod warunkiem, że wam pasuje. A to pamiętam. Tak było za komuny.