UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wybudowali kolejną drogę donikąd. Problemy z podejmowaniem decyzji, to po co nam taki prezydent Elbląga. Tragedia z tymi władzami.

bra

Anuluj