UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To wszystko wina Nawrockiego wystarczyło parę miesięcy i spadliśmy na 56 miejsce. No koszmar po prostu.
noja
To wszystko wina Nawrockiego wystarczyło parę miesięcy i spadliśmy na 56 miejsce. No koszmar po prostu.
noja