UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pisowski ład zabrał Elblągowi miliony PLN. To ci którzy iwybrali pis są odpowiedzialni za upadek naszego miasta.

Miasto zagłodzone przez pis

Anuluj