UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg to pisowskie miasto ściany wschodniej. Nie dziwi mnie że jesteśmy w ogonie. Mieszkańcy chcieli remontów kościołów a nie rozwoju. Ciemnogród jak w średniowieczu
Spisiony elblong
Elbląg to pisowskie miasto ściany wschodniej. Nie dziwi mnie że jesteśmy w ogonie. Mieszkańcy chcieli remontów kościołów a nie rozwoju. Ciemnogród jak w średniowieczu
Spisiony elblong