UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg to pisowskie miasto ściany wschodniej. Nie dziwi mnie że jesteśmy w ogonie. Mieszkańcy chcieli remontów kościołów a nie rozwoju. Ciemnogród jak w średniowieczu

Spisiony elblong

Anuluj