UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

8 lat Słupnika i totalna degradacja miasta i okolicy. Już za samą sprzedaż dworca kolejowego Elbląg Zdrój, powinien wyjechać z ratusza...

1125.

Anuluj