UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
8 lat Słupnika i totalna degradacja miasta i okolicy. Już za samą sprzedaż dworca kolejowego Elbląg Zdrój, powinien wyjechać z ratusza...
1125.
8 lat Słupnika i totalna degradacja miasta i okolicy. Już za samą sprzedaż dworca kolejowego Elbląg Zdrój, powinien wyjechać z ratusza...
1125.