UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co Wam malkontenci przeszkadza większa ilość połączeń z Olsztynem? Nie chcecie - nikt nikogo nie zmusza, by w tamtym kierunku jeździć. Ci co chcą, bądź muszą, z pewnością się ucieszą.
Co Wam malkontenci przeszkadza większa ilość połączeń z Olsztynem? Nie chcecie - nikt nikogo nie zmusza, by w tamtym kierunku jeździć. Ci co chcą, bądź muszą, z pewnością się ucieszą.