UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co Wam malkontenci przeszkadza większa ilość połączeń z Olsztynem? Nie chcecie - nikt nikogo nie zmusza, by w tamtym kierunku jeździć. Ci co chcą, bądź muszą, z pewnością się ucieszą.


Anuluj