UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla i... , który ocenił sytuację Elbląga łapk@ w dół, to są fakty nie opinia. O ile rozumiesz po polsku bo może tylko po powsku....
Dla i... , który ocenił sytuację Elbląga łapk@ w dół, to są fakty nie opinia. O ile rozumiesz po polsku bo może tylko po powsku....