Wybrany wątek opinii
To smutne, że po raz kolejny organizowane są oddzielne obchody okolicznościowe ważnych dla całego naszego społeczeństwa i narodu rocznic. Tak jest co roku z Sierpniem 80 i Grudniem 70.Jedne obchody organizuje Prezydent Miasta reprezentujący Koalicję Obywatelską, a inne obchody organizuje Solidarność wspierająca Prawo i Sprawiedliwość.18 grudnia 2025 zobaczymy że jedni organizują te obchody rano, a drudzy wieczorem. Czy na prawdę nie potraficie stanąć ponad tymi partyjnymi podziałami i dać przykład innym jak w takich sprawach poszukiwać kompromisów. ?
Do moderacji
Odpowiedz
12
3
Prezydent reprezentuje PO KO więc ni jak to się ma do Solidarności. Ludzie Tuska współpracują i ochraniają byłych esbeków. Do tego współrządzą z ludźmi PZPRu
Do moderacji
Odpowiedz
11
7
@jaPolak - Co za brednie. Nie ma żadnej Solidarności no chyba że przybudówka (bojówka) PiSowska aby walić w Tuska od rana do wieczora całą dobę. Nie ma czego obchodzić tak samo jak miesięcznicy Smoleńskiej bo to jest taniec na grobach i kabaret z umarłych.
Do moderacji
Odpowiedz
9
7
@jaPolak - A Tobie przyjacielu "tyPolaku", mówiąc o współpracy rządzących z byłymi komuchami, chodzi o prokuratora Piotrowskiego ?! Facet, od dwóch lat już PiS nie rządzi, już nikt nie współpracuje z odpadkami komuszymi !!! Żyjesz przeszłością !!! Ocknij się !!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@jaPolak - Ludzie Kaczyńskiego to z esbekami współpracują z prokuratorem stanu wojennego odznaczonym brązowym medalem za zasługi przez PZPR Stanisławem Piotrowiczem byłym posłem PiSu. Duda Andrzej nominował go na sędziego w Trybunale Konstytucyjnym. Komuchy to na prawicy.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Ale was boli, że Piotrowski zdradził KO PO. Boli, oj boli
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@jaPolak - Albo jesteś anty albo jesteś za. Wartości pasują wam tylko kiedy są wygodne.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@jaPolak - Uszy więdną. Oczy bolą. Jak komunisty bronisz. Piotrowski Twoim bohaterem jest.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@jaPolak - Metoda Kalego (a dokładniej moralność Kalego) obłuda moralna w wykonaniu PiS. Komunistów mianować na wysokie stanowiska w Państwie. Przewodniczący TK Bogdan w PZPR od lat 70tych. Nie jako szeregowiec ale członek egzekutywy i kierownik szkolenia partyjnego. Piewca komunizmu. A może moralnie chcesz sprawdzić kto tam II, III żonę już ma. Silnie zakorzenione wartości konserwatywne w tym PiS. Uwłaszczeni na pieniądzach z afery FOZZ.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0