UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jaPolak - Co za brednie. Nie ma żadnej Solidarności no chyba że przybudówka (bojówka) PiSowska aby walić w Tuska od rana do wieczora całą dobę. Nie ma czego obchodzić tak samo jak miesięcznicy Smoleńskiej bo to jest taniec na grobach i kabaret z umarłych.