UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To smutne, że po raz kolejny organizowane są oddzielne obchody okolicznościowe ważnych dla całego naszego społeczeństwa i narodu rocznic. Tak jest co roku z Sierpniem 80 i Grudniem 70.Jedne obchody organizuje Prezydent Miasta reprezentujący Koalicję Obywatelską, a inne obchody organizuje Solidarność wspierająca Prawo i Sprawiedliwość.18 grudnia 2025 zobaczymy że jedni organizują te obchody rano, a drudzy wieczorem. Czy na prawdę nie potraficie stanąć ponad tymi partyjnymi podziałami i dać przykład innym jak w takich sprawach poszukiwać kompromisów. ?