Wybrany wątek opinii
Myślę, że Polacy mają większą potrzebę obcowania ze służbami porządkowymi w innych obszarach życia, niż tylko doraźnie przy fajerwerkach... Bezpieczeństwo należy zapewniać na co dzień, a nie wyłącznie raz w roku i do wyłącznie pod publikę. Słupki sondażowe z tego powodu nie wzrosną!
Do moderacji
Odpowiedz
34
6
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
Nie strasz, nie strasz... Warto pamiętać, że fortuna dicitur caeca!
Do moderacji
Odpowiedz
2
3