Wybrany wątek opinii

Myślę, że Polacy mają większą potrzebę obcowania ze służbami porządkowymi w innych obszarach życia, niż tylko doraźnie przy fajerwerkach... Bezpieczeństwo należy zapewniać na co dzień, a nie wyłącznie raz w roku i do wyłącznie pod publikę. Słupki sondażowe z tego powodu nie wzrosną!
Bezproblemowy (2025.12.16)
@Bezproblemowy - Mam nadzieję że trafisz na asa i zatęsknisz za szacunkiem ! Bo myślisz jak Dyzma !
(2025.12.16)
Nie strasz, nie strasz... Warto pamiętać, że fortuna dicitur caeca!
Bezproblemowy (2025.12.16)
Powrót do komentarzy