UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Myślę, że Polacy mają większą potrzebę obcowania ze służbami porządkowymi w innych obszarach życia, niż tylko doraźnie przy fajerwerkach... Bezpieczeństwo należy zapewniać na co dzień, a nie wyłącznie raz w roku i do wyłącznie pod publikę. Słupki sondażowe z tego powodu nie wzrosną!

Bezproblemowy