UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę, że Polacy mają większą potrzebę obcowania ze służbami porządkowymi w innych obszarach życia, niż tylko doraźnie przy fajerwerkach... Bezpieczeństwo należy zapewniać na co dzień, a nie wyłącznie raz w roku i do wyłącznie pod publikę. Słupki sondażowe z tego powodu nie wzrosną!

Bezproblemowy

Anuluj