Wybrany wątek opinii

Oczywiście będą w pełni sprawiedliwe, nieustawione konkursy na stanowisko dyrektora Związku, który sam sobie powoła kogo będzie chciał na wicedyrektora, potem nabór oczywiście sprawiedliwy i nieustawiony na kierowników, pełnomocników i doradców. Potem przetarg nieustawiony na remont siedziby związku, a na koniec się okaże, że połowa stanowisk obsadzona czterdziestoletnimi emerytowanymi policjantami, strażakami i funkcjonariuszami KAS. A młodzi? Niech wyjeżdżają na magazyn do Holandii albo idą do wojska, bo nawet do składania mebelków wolą pracowników z Kolumbii i SriLanki. Tak to się żyję w Elblągu naszych marzeń i Polsce naszych marzeń.
Jak dbosz, tak mosz! (2025.12.16)
@Jak dbosz, tak mosz! - Może młodzi wyjeżdżają bo nie chcą pracować tylko po to żeby płacić dodatki emerytom, górnikom, rolnikom i innym... A ulice dziurawe, kilkuletnie kolejki do lekarzy, ceny wyższe niż na zachodzie a zapłata za pracę to 1/3 tego co w Niemczech.
Go west (2025.12.16)
Powrót do komentarzy