UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście będą w pełni sprawiedliwe, nieustawione konkursy na stanowisko dyrektora Związku, który sam sobie powoła kogo będzie chciał na wicedyrektora, potem nabór oczywiście sprawiedliwy i nieustawiony na kierowników, pełnomocników i doradców. Potem przetarg nieustawiony na remont siedziby związku, a na koniec się okaże, że połowa stanowisk obsadzona czterdziestoletnimi emerytowanymi policjantami, strażakami i funkcjonariuszami KAS. A młodzi? Niech wyjeżdżają na magazyn do Holandii albo idą do wojska, bo nawet do składania mebelków wolą pracowników z Kolumbii i SriLanki. Tak to się żyję w Elblągu naszych marzeń i Polsce naszych marzeń.

Jak dbosz, tak mosz!

Anuluj