UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Jak dbosz, tak mosz! - Może młodzi wyjeżdżają bo nie chcą pracować tylko po to żeby płacić dodatki emerytom, górnikom, rolnikom i innym... A ulice dziurawe, kilkuletnie kolejki do lekarzy, ceny wyższe niż na zachodzie a zapłata za pracę to 1/3 tego co w Niemczech.
Go west