UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@akuku - A co masz do Strażaków ? Akurat to jedyna relatywnie nieupolityczniona służba w Polsce choć Pis chciał ich kupować na kopy w polityczne bagno poszło tylko kilku. Ci ludzie wiedzą co do nich należy i mają w poważaniu wszystko co im przeszkadza a jak ktoś odstaje to szybko odpada. Z wodą ogniem i wiatrem walczą od lat o to dość skutecznie a lawiny jakoś nam nie zagrażają. Nie świruj jarząbka - lepszy były strażak niż były "klawisz" czy "Milicjant"

MariuszLewandowski-Fc