UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Etat, ,zasiedziały, ,przez kadry oficerskie strażaków? Czyżby obrona cywilna Elblążan nie jest istotna? Tylko stołki świeżych, ,emerytów, ,strażackich? Co się musi jeszcze, ,spalić, ,aby widać było działanie i dbałość w tej materii? Może woda? Próby kontaktu z Departamentem kończyły się na, ,napisz Pan wszystko, My może przeczytamy... , ,. WIOC w wojewódzkie elbląskim był nieruchawy, ale to co mamy teraz to marazm!
akuku