Wybrany wątek opinii

Zastanawia mnie użycie słowa 'tajna jednostka nuklearna'. Skoro autor może o tej jednostce pisać, to znaczy że jej istnienie nie jest tajemnicą. Wydaje się więc że określenie 'tajna jednostka nuklearna' pełni tu raczej funkcję publicystycznego wzmocnienia, sugerując zagrożenie i sensacyjność, niż precyzyjnie opisując stan faktyczny. Uważny czytelnik może zauważyć że podobne sformułowania nie są przypadkowe i mogą nosić znamiona zachodniej propagandy.
rrrrrr (2025.12.13)
@rrrrrr - A ty siejesz Putinowską skoro uważasz że w Kaliningradzie nie ma żadnej tajnej tylko mają jawną jednostkę nuklearną. No mają i co z tego? Wyparują w pięć minut od wystrzelenia jakiejkolwiek głowicy nuklearnej o czym samo NATO informowało.
(2025.12.13)
Powrót do komentarzy