UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zastanawia mnie użycie słowa 'tajna jednostka nuklearna'. Skoro autor może o tej jednostce pisać, to znaczy że jej istnienie nie jest tajemnicą. Wydaje się więc że określenie 'tajna jednostka nuklearna' pełni tu raczej funkcję publicystycznego wzmocnienia, sugerując zagrożenie i sensacyjność, niż precyzyjnie opisując stan faktyczny. Uważny czytelnik może zauważyć że podobne sformułowania nie są przypadkowe i mogą nosić znamiona zachodniej propagandy.

rrrrrr

Anuluj