Wybrany wątek opinii

Ok, ale w notce zabrakło informacji o tym co - przepraszam za dociekliwość - było w tym wydarzeniu sprzed 80 takiego nadzwyczajnego. Czy 15-letni powstaniec umarł z ran odniesionych w powstaniu czy z powodu jakichś innych okoliczności. Robienie wokół tego szumu medialnego i apelu poległych to lekka - tu znowu przepraszam za śmiałość - ekscytacja. Każdego dnia można by robić takie marsze z pochodniami. Uważam, że od tego są dni pamięci narodowej i święta narodowe, w których składamy hołd naszym narodowym bohaterom. Chwała bohaterom!
(2025.12.12)
Jakiś nowy związek weteranów więziennictwa powstał?
(2025.12.15)
Powrót do komentarzy