UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ok, ale w notce zabrakło informacji o tym co - przepraszam za dociekliwość - było w tym wydarzeniu sprzed 80 takiego nadzwyczajnego. Czy 15-letni powstaniec umarł z ran odniesionych w powstaniu czy z powodu jakichś innych okoliczności. Robienie wokół tego szumu medialnego i apelu poległych to lekka - tu znowu przepraszam za śmiałość - ekscytacja. Każdego dnia można by robić takie marsze z pochodniami. Uważam, że od tego są dni pamięci narodowej i święta narodowe, w których składamy hołd naszym narodowym bohaterom. Chwała bohaterom!


Anuluj