UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ok, ale w notce zabrakło informacji o tym co - przepraszam za dociekliwość - było w tym wydarzeniu sprzed 80 takiego nadzwyczajnego. Czy 15-letni powstaniec umarł z ran odniesionych w powstaniu czy z powodu jakichś innych okoliczności. Robienie wokół tego szumu medialnego i apelu poległych to lekka - tu znowu przepraszam za śmiałość - ekscytacja. Każdego dnia można by robić takie marsze z pochodniami. Uważam, że od tego są dni pamięci narodowej i święta narodowe, w których składamy hołd naszym narodowym bohaterom. Chwała bohaterom!