UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pisowcy w ogóle nie dbają o naszą przyrodę, oni by tylko wycinali i wycinali. Takie zboczenie.
TeofilSkorupa
Pisowcy w ogóle nie dbają o naszą przyrodę, oni by tylko wycinali i wycinali. Takie zboczenie.
TeofilSkorupa