Wybrany wątek opinii

Basia byla moja bliska kolezanka ze starej SP12,kklasa 1b Nasza wychowawczynia byla pani Miroslawa Radomska Krolczyk Basia siedzi w 1 rzedzie na lewo od naszej wychowczyni 3 na kewo Basiu RIP
Maya (2025.12.11)
Powrót do komentarzy