UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Basia byla moja bliska kolezanka ze starej SP12,kklasa 1b Nasza wychowawczynia byla pani Miroslawa Radomska Krolczyk Basia siedzi w 1 rzedzie na lewo od naszej wychowczyni 3 na kewo Basiu RIP
Maya
Basia byla moja bliska kolezanka ze starej SP12,kklasa 1b Nasza wychowawczynia byla pani Miroslawa Radomska Krolczyk Basia siedzi w 1 rzedzie na lewo od naszej wychowczyni 3 na kewo Basiu RIP
Maya