UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Basia byla moja bliska kolezanka ze starej SP12,kklasa 1b Nasza wychowawczynia byla pani Miroslawa Radomska Krolczyk Basia siedzi w 1 rzedzie na lewo od naszej wychowczyni 3 na kewo Basiu RIP

Maya

Anuluj