UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Aleksandra Rogowska - PANI ALEKSANDRO! Gratuluję ODWAGI! Niestety, większość komentujących ma problem ze zrozumieniem tekstu. Nieprawidłowości dotyczą 4 mln złotych z ostatnich 5 lat, co średnio daje 800 tyś rocznie! Tylko w 2025 roku, miasto w formie dotacji dla tych placówek wydało 47 mln złotych! Artykuł w zasadzie o niczym, zamieszczony chyba tylko dla REKLAM! Pozdrawiam serdecznie!
Hanut