Wybrany wątek opinii
toż to moja jednostka wojskowa 2lata +stan wojenny
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@dzielny woj szwejk - Moja szkola 3 lata; )
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@dzielny woj szwejk - ja trochę później wiosna 83 do 85 ( minus 0,5 roku szkółka w Ełku)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@dzielny woj szwejk - mam tam dzialke vis-a-vis, sasiadka opowiadala ze zolnierze kiedys wpadali na szaber
Do moderacji
Odpowiedz
1
0