Wybrany wątek opinii

toż to moja jednostka wojskowa 2lata +stan wojenny
dzielny woj szwejk (2025.12.10)
@dzielny woj szwejk - Moja szkola 3 lata; )
nie_halo (2025.12.10)
@dzielny woj szwejk - ja trochę później wiosna 83 do 85 ( minus 0,5 roku szkółka w Ełku)
jacol (2025.12.10)
@dzielny woj szwejk - mam tam dzialke vis-a-vis, sasiadka opowiadala ze zolnierze kiedys wpadali na szaber
(2025.12.11)
Powrót do komentarzy