@dzielny woj szwejk - ja trochę później wiosna 83 do 85 ( minus 0,5 roku szkółka w Ełku)jacol
@dzielny woj szwejk - ja trochę później wiosna 83 do 85 ( minus 0,5 roku szkółka w Ełku)