UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@dzielny woj szwejk - mam tam dzialke vis-a-vis, sasiadka opowiadala ze zolnierze kiedys wpadali na szaber
@dzielny woj szwejk - mam tam dzialke vis-a-vis, sasiadka opowiadala ze zolnierze kiedys wpadali na szaber