UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W cale nie szkoda. To już prawie dorosły chłop i powinien wiedzieć że jego czyny skutkują karą pozbawienia wolności oraz natury moralnej. To jest wypaczenie człowieczeństwa a ofiary niech się cieszą że żyją. Mają ogromne szczęście i druga szansę.