UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Beka z idiotów - Niestety "sztywni" też się prują i mało kto chowa ich potem do wora.. Dobrych do rozkminek coraz mnie a szpice psiarni to tylko połowa spray bo Elbląg jest w osłonie kontrwywiadowczej NATO a Ci smutni Panowie w garniturkach wiedzą kiedy pierdniesz jeszcze zanim sam o tym pomyślisz...
MariuszLewandowski-Fc