UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
lewaki skonczcie z tym nazywaniem auta seat z malej, Seat to imie auta nazwa wlasna, co z tego ze marka to marka, jest uzywane w kontekscie nazywania samochodu tak samo jak Seat Ibiza jak imie i nazwisko ale po co, lepeij namieszac w czyms co jest dobre a potem sie zastanawiac,