Wybrany wątek opinii

Niestety policja czy w Braniewie czy w Elblągu jest beznadziejna. nie pomagają należycie mieszkańcom. kiedy ta pomoc jest potrzebna. toleruja pijaków którzy w Elblągu notorycznie zakłócają ciszę nocną. moeszkajac w wieżowcach a ludzie przez nich nie mogą spokojnie spać. fonczego to zmierza. zeby takie kadry policyjne rządziły w miastach. kto ich powołał na wyższe stanowiska w policji. gdzie nie mają nadzoru nad niższym pionem policji. czas abyo. tym dowiedzieli się szefowie policji w komendzie woj. Olsxtynavi w Warszawie
Bezradni (2025.12.06)
@Bezradni - Bardzo proszę o kontakt ze mną w takich przypadkach. Właśnie Panu Piotrowi Ikonowiczowi wysłałem zaproszenie do utworzenia w Elblągu filii Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej bo za wiele ti mamy urzędniczej buty chamstwa i łamania prawa przez Straż Miejską / w 2026 zapewne rozpiszemy referendum w sprawie jej likwidacji/ Zakład Ubezpieczeń Społecznych organy Sądownictwa czy bezczynności Prokuratury, zastrzeżenia do pracy ZBK i Pana Krauze, Urzędów Pracy czy Policji i chyba pora się za to zabrać i pokazać to o czym nie chce pisać redakcja żadnej redakcji w Elblągu. No i pora walczyć z cenzurą i hejtem bo jedno i drugie dotyczy wolności słowa. Oficerowie kryjący swoich podwładnych powinni wracać do służby patrolowej a ich miejsce powinni zajmować młodzi i kompetentni. Pora się za parę rzeczy w tym mieście zabrać....
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.06)
Powrót do komentarzy