UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety policja czy w Braniewie czy w Elblągu jest beznadziejna. nie pomagają należycie mieszkańcom. kiedy ta pomoc jest potrzebna. toleruja pijaków którzy w Elblągu notorycznie zakłócają ciszę nocną. moeszkajac w wieżowcach a ludzie przez nich nie mogą spokojnie spać. fonczego to zmierza. zeby takie kadry policyjne rządziły w miastach. kto ich powołał na wyższe stanowiska w policji. gdzie nie mają nadzoru nad niższym pionem policji. czas abyo. tym dowiedzieli się szefowie policji w komendzie woj. Olsxtynavi w Warszawie

Bezradni