UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Bezradni - Bardzo proszę o kontakt ze mną w takich przypadkach. Właśnie Panu Piotrowi Ikonowiczowi wysłałem zaproszenie do utworzenia w Elblągu filii Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej bo za wiele ti mamy urzędniczej buty chamstwa i łamania prawa przez Straż Miejską / w 2026 zapewne rozpiszemy referendum w sprawie jej likwidacji/ Zakład Ubezpieczeń Społecznych organy Sądownictwa czy bezczynności Prokuratury, zastrzeżenia do pracy ZBK i Pana Krauze, Urzędów Pracy czy Policji i chyba pora się za to zabrać i pokazać to o czym nie chce pisać redakcja żadnej redakcji w Elblągu. No i pora walczyć z cenzurą i hejtem bo jedno i drugie dotyczy wolności słowa. Oficerowie kryjący swoich podwładnych powinni wracać do służby patrolowej a ich miejsce powinni zajmować młodzi i kompetentni. Pora się za parę rzeczy w tym mieście zabrać....
MariuszLewandowski-Fc