Wybrany wątek opinii
"w elblagu ciesza się z bazgrołow jakiejś maniaczki", Nazywanie artystki "jakąś maniaczką" to zwykłe chamstwo i buractwo!
Do moderacji
Odpowiedz
12
3
artystki?? to skrzywdzone dziecko, któremu ktoś sprał psychę twierdząc, że ma talent
Do moderacji
Odpowiedz
5
6