Wybrany wątek opinii

"w elblagu ciesza się z bazgrołow jakiejś maniaczki", Nazywanie artystki "jakąś maniaczką" to zwykłe chamstwo i buractwo!
(2025.12.05)
artystki?? to skrzywdzone dziecko, któremu ktoś sprał psychę twierdząc, że ma talent
(2025.12.05)
Powrót do komentarzy