UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"w elblagu ciesza się z bazgrołow jakiejś maniaczki", Nazywanie artystki "jakąś maniaczką" to zwykłe chamstwo i buractwo!
"w elblagu ciesza się z bazgrołow jakiejś maniaczki", Nazywanie artystki "jakąś maniaczką" to zwykłe chamstwo i buractwo!