UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"w elblagu ciesza się z bazgrołow jakiejś maniaczki", Nazywanie artystki "jakąś maniaczką" to zwykłe chamstwo i buractwo!


Anuluj