Wybrany wątek opinii
Powinien na wyrok czekać w domu z bransoletką na nodze bo nie było to celowe zabójstwo tylko nieszcześliwy wypadek !
Do moderacji
Odpowiedz
18
14
"Działał z zamiarem ewentualnym pozbawienia życia" to nie był wypadek skoro wiedział, że taka "zabawa" moze zabić... niech siedzi
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@Ząb za ząb - Oky. jak taką masz sprawdzona wersję zdarzenia.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0