UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinien na wyrok czekać w domu z bransoletką na nodze bo nie było to celowe zabójstwo tylko nieszcześliwy wypadek !
Powinien na wyrok czekać w domu z bransoletką na nodze bo nie było to celowe zabójstwo tylko nieszcześliwy wypadek !