UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najbardziej zasłużeni to pani Wilk i Krasulski. Dwie sejmowe niemowy, to tylko świadczy o poziomie ich wyborców.
Najbardziej zasłużeni to pani Wilk i Krasulski. Dwie sejmowe niemowy, to tylko świadczy o poziomie ich wyborców.