UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teresa Wilk to już moim zdaniem przekroczyła wszelką przyzwoitość z pazerności do kasy bo jak można tak natychmiast po śmierci męża kandydować za nazwisko ? Ta choroba dotyczy żony i brata Adamowicza jak i cała plejada żałobników tupolewa. Potem tacy bez wiedzy i doświadczenia rządza polską bo wybrano ich w wyniku emocji politycznych a nie jako osoby adekwatne.