UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak i jak co roku najwięcej przyjdzie osób, którym nic nie brakuje ale trzeba przyjść aby nażreć i dostać coś za darmo a nie zostawiając to osobom najbardziej potrzebującym!!!!!
Tak i jak co roku najwięcej przyjdzie osób, którym nic nie brakuje ale trzeba przyjść aby nażreć i dostać coś za darmo a nie zostawiając to osobom najbardziej potrzebującym!!!!!