UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak i jak co roku najwięcej przyjdzie osób, którym nic nie brakuje ale trzeba przyjść aby nażreć i dostać coś za darmo a nie zostawiając to osobom najbardziej potrzebującym!!!!!


Anuluj