Wybrany wątek opinii

Jak zwykle - słomiane zapały. Wiele gadania, pieniądze rozejdą się wśród swoich z zarządów, przez lata można dobrze żyć. Cierpliwy czas, jak zwykle pokarze efekty. Wielu pisało o kondycji koryta przez lata od 2004 - i nic. Bo najlepsze koryto to takie, z którego co miesiąc się bierze.
(2025.11.24)
Na co to komu? Ale dlaczego? Za co cierpliwy czas ma karać efekty?! No właśnie!
Chytra Baba (2025.11.24)
Powrót do komentarzy